keyboard_arrow_left
An, 15:03:52
RESCUE〜特別高度救助隊 Pridėti prie patinkančių

RESCUE〜特別高度救助隊
RESCUE〜特別高度救助隊 (2009)

Trukmė: 0val. 56min. Serialo IMDb: 6.5/10

7 Serija (Data: 2009-03-07)

1 Sezonas (Data: 2009-01-24)

Kiek serijų (episodų): 9

Štai lietuviškas vertimas:

Kitajima Daichi nuo vaikystės norėjo prisijungti prie gelbėtojų būrio ir dėvėti tą pačią oranžinę uniformą, nuo tada, kai jie išgelbėjo jį vaiką. Kai būrys kviečia jaunuosius ugniagesius prisijungti, jis ir keli kiti vyrai priima iššūkį ir išgyvena sunkias treniruotes. Kartu jie patiria ir sunkius laikus, ir džiaugsmą, gelbėdami gyvybes, patys būdami ant ribos.


Žiūrėti serialą "RESCUE〜特別高度救助隊"

Informacijos neturime arba nerodoma.

Per kokį TV kanalą, ir kokiu laiku bus rodomas serialas "RESCUE〜特別高度救助隊".


Žanras: Dramos
Kalba: ja
RESCUE〜特別高度救助隊 filmas žiurėti online

"RESCUE〜特別高度救助隊" 7 Serijos kviestiniai aktoriai/žvaigždės

Megumi Yokoyama Megumi Yokoyama Igarashi Emi

Serialo "RESCUE〜特別高度救助隊" aktoriai

Yusuke Yamamoto Yusuke Yamamoto Fudo Masashi
Yuko Fueki Yuko Fueki Mizuno Asuka
Yusuke Hirayama Yusuke Hirayama Nishida Keiichi
Yoji Tanaka Yoji Tanaka Igarashi Hachiro
Takahisa Masuda Takahisa Masuda Tetsuka Yutaka
Yuichi Nakamaru Yuichi Nakamaru Kitajima Daichi
Masaki Kaji Masaki Kaji Kishi Ryutaro
Yōsuke Asari Yōsuke Asari Koga Toshiya
Jiro Sato Jiro Sato Chen-san
Koji Yamamoto Koji Yamamoto Miyazaki Shiro
Jun Kaname Jun Kaname Katsuragi Kosuke
Yo Takahashi Yo Takahashi Tsukuda Yohei
Shunsuke Daitoh Shunsuke Daitoh Kohinata Tsuyoshi
Isao Natsuyagi Isao Natsuyagi Sanada Takamasa
Ryo Ishibashi Ryo Ishibashi Serizawa Shinobu
Kenichi Yajima Kenichi Yajima Honma Masahiko
Ken Ishiguro Ken Ishiguro Tokunaga Katsumi

Yra iš viso 1 "RESCUE〜特別高度救助隊" serialo sezonai


close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.