keyboard_arrow_left

Pr, 21:27:29

TV Programa savaitei

TV3 programa TV3


TV Programa

TV3 – didžiausias komercinis „Viasat“ įkurtas televizijos kanalas, transliuojamas septyniais skirtingais kanalais Skandinavijoje (Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje (nuo 1987 m.) ir Baltijos šalyse (Estijoje (nuo 1996 m.), Latvijoje (nuo 1998 m.) ir Lietuvoje (nuo 1993 m.), taip pat Vengrijoje (nuo 2000 m., VIASAT3 pagrindu)). Nuo 2017 m. televizija priklauso „TV3 Group“.

LNK programa LNK


TV Programa

LNK TV („Laisvas ir nepriklausomas kanalas“) – Lietuvos televizijos grupė, priklausanti „MG Baltic Media“ bendrovei. LNK daugiausia transliuojamos vietinės pramogos, dubliuoti filmai, gyvenimo būdo laidos ir naujienos.

LRT televizija programa LRT televizija


TV Programa

LRT televizija – visuomeninė Lietuvos televizija, transliuojanti Lietuvos žiūrovams informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, taip pat religines laidas bei laidas tautinėms mažumoms. Matoma visoje šalyje ir per palydovą „Sirius 4“ Šiaurės ir Rytų Europoje (vienas iš „Viasat“ paketo koduotų kanalų).

BTV programa BTV


TV Programa

BTV – komercinis televizijos kanalas, įsikūręs Vilniuje. Kanalas įkurtas 1993 m. balandžio mėnesį.
BTV transliuoja 24 valandas per parą, transliacijos aprėptis – 80 proc. Lietuvos teritorijos.
Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

TV6 programa TV6


TV Programa

TV6 – televizijos kanalas, orientuotas į vyrišką auditoriją. (buv. „All Media Baltics“) bendrovei.

LRT Plius programa LRT Plius


TV Programa

Programą sudaro kultūrinės laidos, kinas, sportas, dokumentika.

TV1 programa TV1


TV Programa

TV1 – televizijos programa, transliuojama nuo 2003 m. gruodžio 20 d. Priklauso „MG Baltic Media“ bendrovei. TV1 programą sudaro įvairaus amžiaus moterų auditorijai skirti serialai ir filmai, pramoginės laidos. TV1 programos trukmė – visa para.

TV8 programa TV8


TV Programa

TV8 – televizijos kanalas, orientuotas moterims. Priklauso „TV3 Group“.

Info TV programa Info TV


TV Programa

Info TV – lietuviškas skaitmeninis televizijos kanalas, pradėtas transliuoti 2007 m. lapkričio 12 d. Programos pagrindas – informacinės ir publicistinės laidos. Kartojamos kai kurios LNK ir BTV laidos. Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

Delfi TV programa Delfi TV


TV Programa

Delfi TV – naujienų svetainės Delfi televizijos kanalas. Daugiausiai transliuoja naujienų, pokalbių, pramogines laidas ir sporto varžybas. Taip pat savaitgaliais, 21.00 val. transliuojama rubrika „Delfi kinas“, siūlanti prestižiniuose kino festivaliuose įvertintus filmus. Savaitgaliais, 15.00 val. Delfi TV kanalu rodoma pažintinė dokumentika.

Lietuvos ryto TV programa Lietuvos ryto TV


TV Programa

Lietuvos ryto televizijaLietuvos televizijos kanalas, kuris pakeitė iki tol egzistavusią televiziją „5 kanalas“. Kanalo savininkas – UAB „Singing Fish“.

Init TV programa Init TV


TV Programa

„Init TV“ yra lietuviškas televizijos kanalas, transliuojantis įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, sportą, filmus ir serialus.

Balticum auksinis programa Balticum auksinis


TV Programa

Balticum Auksinis kanalas yra aukštos kokybės televizijos kanalas, kuris siūlo įvairius pramogų, filmų, sporto ir dokumentinių laidos.

FilmZone programa FilmZone


TV Programa

Filmzone yra naujas filmų kanalas Baltijos šalyse, orientuotas į vyrišką auditoriją ir siūlantis veiksmo, trilerių, nuotykių bei mokslinės fantastikos. Kanalas transliuoja filmus anglų, rusų, estų, latvių ir lietuvių kalbomis, o jo programoje galima rasti tiek Holivudo hitus, tiek nepriklausomus filmus.

FilmZone + programa FilmZone +


TV Programa

FilmZone+ kanalas transliuoja įvairaus žanro filmus iš Holivudo ir geriausių nepriklausomų kino studijų. Čia rasite komedijų, dramų, romantinių filmų, veiksmo, nuotykių ir fantastinių filmų. Kanalas taip pat siūlo specialias programas, tokias kaip "Slow TV", skirtas tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramesniu tempu.

Sport1 programa Sport1


TV Programa

Sport 1 kanalas transliuoja įvairias sporto varžybas ir renginius visiems sporto entuziastams.

EUROSPORT programa EUROSPORT


TV Programa

Eurosport yra sporto televizijos kanalų tinklas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, tenisą, krepšinį, ledo ritulį, bei kitas sporto šakas. Tai yra vienas iš populiariausių sporto transliuotojų Europoje, teikiantis tiesiogines transliacijas, sporto naujienas, analizės laidų ir daugybę kitų sporto susijusių turinių.

Discovery programa Discovery


TV Programa

Discovery kanalas transliuoja pažintines laidas įvairiomis temomis, įskaitant mokslą, technologijas, istoriją, gamtą ir automobilius.

MTV programa MTV


TV Programa

MTV kanalas transliuoja muzikinius vaizdo klipus, realybės šou ir pramogines laidas, skirtas jaunimo auditorijai.

MEZZO programa MEZZO


TV Programa

Mezzo kanalas transliuoja klasikinės muzikos koncertus, operas, baletus ir džiazo pasirodymus.

2TV programa 2TV


TV Programa

„2TV“ yra 24 valandas per parą transliuojamas pramoginis-muzikinis kanalas. Anksčiau, kai kanalas vadinosi „Liuks!“, buvo kartojamos LNK televizijos muzikinės ir pramoginės laidos (pvz. „Radioshow“). Kanalas matomas visoje Lietuvoje, transliuojamas ir HD formatu.

TVP1 programa TVP1


TV Programa

TVP1 kanalas yra Lenkijos nacionalinis visuomeninis kanalas, transliuojantis įvairaus žanro programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, laidas vaikams ir šeimoms, pramogines laidas ir serialus. Kanalas taip pat transliuoja tiesiogines sporto transliacijas, tokias kaip Eurolyga ir Lenkijos futbolo lyga.

RTL programa RTL


TV Programa

RTL kanalas yra Vokietijos komercinis kanalas, transliuojantis įvairaus žanro programas, įskaitant naujienas, aktualijas, serialus, realybės šou, pramogines laidas ir filmus. Kanalas taip pat transliuoja tiesiogines sporto transliacijas, tokias kaip UEFA Čempionų lyga ir Vokietijos Bundeslyga.

Travel channel programa Travel channel


TV Programa

Travel kanalas transliuoja laidas apie keliones ir pramogas, skirtas įkvėpti žiūrovus tyrinėti pasaulį. Kanalo programoje galima rasti įvairių žanro laidų, nuo kelionių gidų ir dokumentikos iki realybės šou ir konkursų, susijusių su kelionėmis.

TV Polonia programa TV Polonia


TV Programa

TV Polonia yra tarptautinis Lenkijos televizijos kanalas, skirtas lenkų diasporai visame pasaulyje. Jis transliuoja žinias, kultūrines programas, dokumentinius filmus, filmus ir serialus, siekdamas išlaikyti žiūrovus susijusius su Lenkijos kultūra ir aktualijomis.

Viasat Explore programa Viasat Explore


TV Programa

Viasat Explore kanalas transliuoja dokumentinius filmus ir laidas apie gamtą, mokslą, technologijas, istoriją ir žmogaus kūną. Kanalo programa skirta žiūrovams, kurie domisi pasauliu aplinkui ir nori sužinoti daugiau apie įvairias temas.

Viasat History programa Viasat History


TV Programa

Viasat History kanalas transliuoja dokumentines laidas ir serialus istorijos tema. Programa orientuota į įvairius istorinius periodus ir įvykius, pateikiant juos įtraukiančiu ir informatyviu būdu. Kanalas skirtas istorijos mėgėjams, norintiems pagilinti savo žinias ir atrasti įdomių faktų.

National Geographic programa National Geographic


TV Programa

National Geographic kanalas transliuoja dokumentines laidas ir reportažus apie gamtą, mokslą, kultūrą ir istoriją. Kanalo programos tikslas - informuoti ir įkvėpti žiūrovus pažinti pasaulį, pasitelkiant įspūdingus vaizdus ir patrauklias istorijas.


Televìzija (angl. Television gr. τήλε – 'toli' + lot. visio – 'regėjimas') – judamų ar nejudamų objektų atvaizdų perdavimas per atstumą laidinio arba radijo ryšio priemonėmis. Pagrindinės vaizdo perdavimo grandys: televizijos studijos kamera, transliacinis siųstuvas, siunčiamoji antena, ryšio kanalas, priimamoji antena, televizorius.

close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.