keyboard_arrow_left

Pr, 22:41:50

Lietuviški TV kanalai

TV3 programa TV3


TV Programa

TV3 – didžiausias komercinis „Viasat“ įkurtas televizijos kanalas, transliuojamas septyniais skirtingais kanalais Skandinavijoje (Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje (nuo 1987 m.) ir Baltijos šalyse (Estijoje (nuo 1996 m.), Latvijoje (nuo 1998 m.) ir Lietuvoje (nuo 1993 m.), taip pat Vengrijoje (nuo 2000 m., VIASAT3 pagrindu)). Nuo 2017 m. televizija priklauso „TV3 Group“.

LNK programa LNK


TV Programa

LNK TV („Laisvas ir nepriklausomas kanalas“) – Lietuvos televizijos grupė, priklausanti „MG Baltic Media“ bendrovei. LNK daugiausia transliuojamos vietinės pramogos, dubliuoti filmai, gyvenimo būdo laidos ir naujienos.

LRT televizija programa LRT televizija


TV Programa

LRT televizija – visuomeninė Lietuvos televizija, transliuojanti Lietuvos žiūrovams informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, taip pat religines laidas bei laidas tautinėms mažumoms. Matoma visoje šalyje ir per palydovą „Sirius 4“ Šiaurės ir Rytų Europoje (vienas iš „Viasat“ paketo koduotų kanalų).

BTV programa BTV


TV Programa

BTV – komercinis televizijos kanalas, įsikūręs Vilniuje. Kanalas įkurtas 1993 m. balandžio mėnesį.
BTV transliuoja 24 valandas per parą, transliacijos aprėptis – 80 proc. Lietuvos teritorijos.
Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

TV6 programa TV6


TV Programa

TV6 – televizijos kanalas, orientuotas į vyrišką auditoriją. (buv. „All Media Baltics“) bendrovei.

LRT Plius programa LRT Plius


TV Programa

Programą sudaro kultūrinės laidos, kinas, sportas, dokumentika.

TV3 Plus programa TV3 Plus


TV Programa

TV3 Plus kanalas yra populiarus televizijos kanalas, kuris siūlo įvairias pramogines ir aktualias laidas, filmus, serialus bei sporto transliacijas, siekiant pritraukti įvairių skonių ir interesų žiūrovus.

TV1 programa TV1


TV Programa

TV1 – televizijos programa, transliuojama nuo 2003 m. gruodžio 20 d. Priklauso „MG Baltic Media“ bendrovei. TV1 programą sudaro įvairaus amžiaus moterų auditorijai skirti serialai ir filmai, pramoginės laidos. TV1 programos trukmė – visa para.

TV8 programa TV8


TV Programa

TV8 – televizijos kanalas, orientuotas moterims. Priklauso „TV3 Group“.

Info TV programa Info TV


TV Programa

Info TV – lietuviškas skaitmeninis televizijos kanalas, pradėtas transliuoti 2007 m. lapkričio 12 d. Programos pagrindas – informacinės ir publicistinės laidos. Kartojamos kai kurios LNK ir BTV laidos. Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

Delfi TV programa Delfi TV


TV Programa

Delfi TV – naujienų svetainės Delfi televizijos kanalas. Daugiausiai transliuoja naujienų, pokalbių, pramogines laidas ir sporto varžybas. Taip pat savaitgaliais, 21.00 val. transliuojama rubrika „Delfi kinas“, siūlanti prestižiniuose kino festivaliuose įvertintus filmus. Savaitgaliais, 15.00 val. Delfi TV kanalu rodoma pažintinė dokumentika.

Lietuvos ryto TV programa Lietuvos ryto TV


TV Programa

Lietuvos ryto televizijaLietuvos televizijos kanalas, kuris pakeitė iki tol egzistavusią televiziją „5 kanalas“. Kanalo savininkas – UAB „Singing Fish“.

Init TV programa Init TV


TV Programa

„Init TV“ yra lietuviškas televizijos kanalas, transliuojantis įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, sportą, filmus ir serialus.

Balticum auksinis programa Balticum auksinis


TV Programa

Balticum Auksinis kanalas yra aukštos kokybės televizijos kanalas, kuris siūlo įvairius pramogų, filmų, sporto ir dokumentinių laidos.

FilmZone programa FilmZone


TV Programa

Filmzone yra naujas filmų kanalas Baltijos šalyse, orientuotas į vyrišką auditoriją ir siūlantis veiksmo, trilerių, nuotykių bei mokslinės fantastikos. Kanalas transliuoja filmus anglų, rusų, estų, latvių ir lietuvių kalbomis, o jo programoje galima rasti tiek Holivudo hitus, tiek nepriklausomus filmus.

FilmZone + programa FilmZone +


TV Programa

FilmZone+ kanalas transliuoja įvairaus žanro filmus iš Holivudo ir geriausių nepriklausomų kino studijų. Čia rasite komedijų, dramų, romantinių filmų, veiksmo, nuotykių ir fantastinių filmų. Kanalas taip pat siūlo specialias programas, tokias kaip "Slow TV", skirtas tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramesniu tempu.

Sport1 programa Sport1


TV Programa

Sport 1 kanalas transliuoja įvairias sporto varžybas ir renginius visiems sporto entuziastams.

EUROSPORT programa EUROSPORT


TV Programa

Eurosport yra sporto televizijos kanalų tinklas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, tenisą, krepšinį, ledo ritulį, bei kitas sporto šakas. Tai yra vienas iš populiariausių sporto transliuotojų Europoje, teikiantis tiesiogines transliacijas, sporto naujienas, analizės laidų ir daugybę kitų sporto susijusių turinių.

Discovery programa Discovery


TV Programa

Discovery kanalas transliuoja pažintines laidas įvairiomis temomis, įskaitant mokslą, technologijas, istoriją, gamtą ir automobilius.

MTV programa MTV


TV Programa

MTV kanalas transliuoja muzikinius vaizdo klipus, realybės šou ir pramogines laidas, skirtas jaunimo auditorijai.

MEZZO programa MEZZO


TV Programa

Mezzo kanalas transliuoja klasikinės muzikos koncertus, operas, baletus ir džiazo pasirodymus.

2TV programa 2TV


TV Programa

„2TV“ yra 24 valandas per parą transliuojamas pramoginis-muzikinis kanalas. Anksčiau, kai kanalas vadinosi „Liuks!“, buvo kartojamos LNK televizijos muzikinės ir pramoginės laidos (pvz. „Radioshow“). Kanalas matomas visoje Lietuvoje, transliuojamas ir HD formatu.

TVP1 programa TVP1


TV Programa

TVP1 kanalas yra Lenkijos nacionalinis visuomeninis kanalas, transliuojantis įvairaus žanro programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, laidas vaikams ir šeimoms, pramogines laidas ir serialus. Kanalas taip pat transliuoja tiesiogines sporto transliacijas, tokias kaip Eurolyga ir Lenkijos futbolo lyga.

RTL programa RTL


TV Programa

RTL kanalas yra Vokietijos komercinis kanalas, transliuojantis įvairaus žanro programas, įskaitant naujienas, aktualijas, serialus, realybės šou, pramogines laidas ir filmus. Kanalas taip pat transliuoja tiesiogines sporto transliacijas, tokias kaip UEFA Čempionų lyga ir Vokietijos Bundeslyga.

Travel channel programa Travel channel


TV Programa

Travel kanalas transliuoja laidas apie keliones ir pramogas, skirtas įkvėpti žiūrovus tyrinėti pasaulį. Kanalo programoje galima rasti įvairių žanro laidų, nuo kelionių gidų ir dokumentikos iki realybės šou ir konkursų, susijusių su kelionėmis.

TV Polonia programa TV Polonia


TV Programa

TV Polonia yra tarptautinis Lenkijos televizijos kanalas, skirtas lenkų diasporai visame pasaulyje. Jis transliuoja žinias, kultūrines programas, dokumentinius filmus, filmus ir serialus, siekdamas išlaikyti žiūrovus susijusius su Lenkijos kultūra ir aktualijomis.

Viasat Explore programa Viasat Explore


TV Programa

Viasat Explore kanalas transliuoja dokumentinius filmus ir laidas apie gamtą, mokslą, technologijas, istoriją ir žmogaus kūną. Kanalo programa skirta žiūrovams, kurie domisi pasauliu aplinkui ir nori sužinoti daugiau apie įvairias temas.

Viasat History programa Viasat History


TV Programa

Viasat History kanalas transliuoja dokumentines laidas ir serialus istorijos tema. Programa orientuota į įvairius istorinius periodus ir įvykius, pateikiant juos įtraukiančiu ir informatyviu būdu. Kanalas skirtas istorijos mėgėjams, norintiems pagilinti savo žinias ir atrasti įdomių faktų.

National Geographic programa National Geographic


TV Programa

National Geographic kanalas transliuoja dokumentines laidas ir reportažus apie gamtą, mokslą, kultūrą ir istoriją. Kanalo programos tikslas - informuoti ir įkvėpti žiūrovus pažinti pasaulį, pasitelkiant įspūdingus vaizdus ir patrauklias istorijas.

PBK programa PBK


PBK kanalas yra bendro pobūdžio rusiško turinio televizijos kanalas, transliuojantis įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, serialus ir filmus.

REN Lietuva programa REN Lietuva


REN Lietuva yra televizijos kanalas, transliuojantis pramoginę ir pažintinę programą rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

NTV Mir Lietuva programa NTV Mir Lietuva


„NTV Mir Lithuania“ yra televizijos kanalas, transliuojantis Rusijos „NTV“ programą su vertimu į lietuvių kalbą. „NTV Mir Lithuania“ transliuoja įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, serialus ir filmus.

Dzūkijos TV programa Dzūkijos TV


Dzūkijos TV - tai vietinis regioninis televizijos kanalas, kuris veikia Dzūkijos regione Lietuvoje. Kanalas skirtas gyventojams, kurie gyvena arba interesuojasi Dzūkijos regiono naujienomis, kultūra, istorija, bei kitomis svarbiomis temomis. Dzūkijos TV transliuoja vietinės produkcijos laidas, reportažus ir dokumentinius filmus, siekdamas atspindėti šio regiono gyventojų gyvenimą ir išskirtinumą.

Pūkas TV programa Pūkas TV


Pūkas TV yra vaikams skirtas televizijos kanalas, kuriame rodomos aukštos kokybės animacinės serijos ir filmukai. Kanalas siekia pramogauti, šviesti ir skatinti kūrybingumą vaikams, taip pat skiria didelį dėmesį šeimų vertybėms ir tvariam gyvenimo būdui.

STV programa STV


STV kanalas yra viena iš populiariausių televizijos programų Lietuvoje, kurioje galima rasti įvairaus pobūdžio laidos, filmus, sporto transliacijas bei naujienų apžvalgas.

GNTV programa GNTV


GNTV yra televizijos kanalas, kuris siūlo įvairias pramogines ir informatyvias programas, siekiant patenkinti žiūrovų skirtingus poreikius.

Go3 Sport 1 programa Go3 Sport 1


Go3 Sport 1 yra sporto televizijos kanalas, kuriame galima žiūrėti įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir kitas populiaras sporto šakas, siekiant patenkinti sporto fanų poreikius.

Go3 Sport 2 programa Go3 Sport 2


Go3 Sport 2 yra sporto televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir kitas populiaras sporto šakas, siekiant patenkinti sporto fanų poreikius.

EUROSPORT 2 programa EUROSPORT 2


Eurosport 2 yra tarptautinis televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, tenisą, krepšinį ir daug kitų sporto šakų, siekiant patenkinti sporto entuziastų poreikius.

Extreme Sports programa Extreme Sports


Extreme Sports kanalas yra specializuotas televizijos kanalas, kuris transliuoja adrenalino kupinas ekstremalaus sporto varžybas ir nuotykius visame pasaulyje.

TVP Sport programa TVP Sport


TVP Sport yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius ir suteikia aukštos kokybės sporto žiūrėjimo patirtį.

KHL TV programa KHL TV


KHL TV yra televizijos kanalas, kuris specializuojasi transliuoti Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) varžybas ir suteikia geriausią ledo ritulio žiūrėjimo patirtį.

Viasat Sport programa Viasat Sport


Viasat Sport yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius ir suteikia geriausią sporto žiūrėjimo patirtį.

Viasat Sport HD programa Viasat Sport HD


Viasat Sport HD yra aukštos raiškos televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, ledo ritulį ir daug kitų populiarų sporto šakų.

Fuel TV programa Fuel TV


Fuel TV yra televizijos kanalas, kuris specializuojasi rodyti ekstremalaus sporto, nuotykių ir adrenalino kupinų laidų transliacijas.

TV1000 programa TV1000


TV1000 yra tarptautinis televizijos kanalas, kuris siūlo platų filmų pasirinkimą. Kanalas specializuojasi rodyti įvairių žanrų filmus, įskaitant veiksmo, komedijas, dramas, siaubo, nuotykių ir daugelį kitų. Tai yra puiki vieta filmų mėgėjams atrasti naujus ir įdomius kūrinius.

Go3 Films programa Go3 Films


Go3 Films yra lietuviška internetinė platforma, kurioje galite legaliai žiūrėti filmus, serialus ir tiesiogines transliacijas.

TV1000 Russkoje kino programa TV1000 Russkoje kino


TV1000 Russkoje Kino yra televizijos kanalas, transliuojantis filmus rusų kalba, priklausantis Viasat Russia.

TV XXI programa TV XXI


TV XXI, dabar žinomas kaip TV-21, buvo 24 valandas per parą veikiantis televizijos kanalas, rodantis filmus daugiausia rusų kalba. Rugpjūčio 1 d., 2023 m., jis buvo pervadintas į TV-21.

TV1000 Action programa TV1000 Action


TV1000 Action yra televizijos kanalas, skirtas veiksmo filmų mėgėjams, transliuojantis tarptautinius filmus su dubliavimu arba subtitrais.

TVP Seriale programa TVP Seriale


TVP Seriale kanalas rodo lenkiškus ir užsienio serialus, taip pat kriminalines dramas ir detektyvus.

Nitro programa Nitro


Nitro kanalas yra lietuviškas televizijos kanalas, transliuojantis pramoginio turinio programas, tokias kaip animaciniai serialai, filmai, realybės šou ir dokumentiniai filmai, taip pat sporto renginius, daugiausia dėmesio skiriant automobilių sportui ir kovinėms sporto šakoms.

RTL Crime programa RTL Crime


RTL Crime kanalas transliuoja kriminalines dramas ir laidas.

Retro TV programa Retro TV


Retro TV kanalas transliuoja senesnius filmus ir laidas, dažnai iš XX a. 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių.

Nase Liubimoje Kino programa Nase Liubimoje Kino


Nase Liubimoje Kino kanalas transliuoja rusiškus ir sovietinius filmus bei serialus.

Kabel Eins programa Kabel Eins


Kabel Eins yra vokiškas kanalas, транслиuojantis (transliuojantis) įvairias programas, įskaitant komedijas, filmus, serialus ir dokumentines laidas.

Balticum Platinum programa Balticum Platinum


Balticum Platinum yra televizijos kanalas, transliuojantis geriausius Rytų Europos kino kūrėjų filmus ir serialus, įskaitant dramas, melodramas, komedijas, detektyvus ir istorinius filmus.

Bollywood TV programa Bollywood TV


Bollywood TV kanalas transliuoja indiškus filmus ir serialus, įskaitant Bolivudo produkciją.

TV1000 Global Kino programa TV1000 Global Kino


TV1000 Global Kino rodo platų tarptautinių filmų pasirinkimą, nuo klasikos iki naujausių leidimų.

Vip Megahit programa Vip Megahit


Vip Megahit kanalas yra muzikos kanalas, transliuojantis lietuviškos ir užsienio muzikos populiariausius hitus.

TV1000 World Kino programa TV1000 World Kino


TV1000 World Kino yra kanalas, skirtas kino mėgėjams, kuriame visą parą rodomi geriausi pasaulio filmai – tiek klasika, tiek naujausios premjeros.

Vip Comedy programa Vip Comedy


Vip Comedy kanalas – tai humoro gerbėjams skirtas kanalas, transliuojantis tiek klasikines, tiek ir šiuolaikines komedijas.

Vip Premiere programa Vip Premiere


Vip Premiere kanalas – tai rojus filmų fanatikams, nes jame kiekvieną dieną galima pamatyti geriausias Holivudo filmų premjeras.

Epic Drama programa Epic Drama


Epic Drama – tai kanalas istorijos mėgėjams, transliuojantis įspūdingus serialus ir filmus apie įvairius laikotarpius bei jose gyvenusių žmonių likimus.

TV1000 East programa TV1000 East


TV1000 East yra kino kanalas, transliuojantis filmus ir serialus Rytų Europos, Balkanų ir Turkijos regionų žiūrovams.

Animal planet programa Animal planet


Animal Planet kanalas skirtas gyvūnams ir gamtai, jame rodomos dokumentinės laidos, realybės šou ir filmai apie gyvūnus.

Discovery World programa Discovery World


Discovery World buvo Europos televizijos kanalas, priklausęs Discovery Networks ir transliavęs laidas apie keliones, kultūrą ir istoriją.

Discovery Science programa Discovery Science


Discovery Science, nors kai kuriose šalyse nebetransliuojamas, anksčiau buvo kanalas, kuriame dominavo programavimas mokslo, technologijų ir kosmoso temomis.

Discovery HD Showcase programa Discovery HD Showcase


Discovery HD Showcase, nors šiuo metu nebetransliuoja daugelyje šalių, anksčiau buvo kanalas, showcasing (angl. pristatantis) geriausias Discovery Channel, Discovery World ir Discovery Civilization programas aukštos raiškos (HD) formatu.

Discovery ID programa Discovery ID


Discovery ID kanalas yra skirtas tiriamosios dokumentikos mėgėjams ir pateikia intrigių kupinas programas realiomis temomis.

National Geographic HD programa National Geographic HD


National Geographic HD kanalas – tai tarptautinis kanalas gamtos mylėtojams, transliuojantis aukštos raiškos (HD) formatu laidas apie gamtą, mokslą ir kultūrą.

National Geographic Wild programa National Geographic Wild


National Geographic Wild yra televizijos kanalas, skirtas laukinei gamtai ir gyvūnams, kuriame rodomos dokumentinės programos apie egzotinę gamtą, pavojingus gyvūnus ir jų elgesį.

History Channel programa History Channel


The History Channel yra kanalas, skirtas istorijos entuziastams, kuriame pateikiamos dokumentinės laidos ir serialai apie praeitį.

History Channel HD programa History Channel HD


History Channel HD yra aukštos raiškos versija populiaraus History Channel kanalo, transliuojanti tas pačias dokumentines laidas ir serialus apie praeitį, bet geresne vaizdo kokybe.

Sarafan programa Sarafan


Sarafan kanalas yra pramoginis kanalas, transliuojantis įvairaus žanro filmus ir serialus, nuo romantiškų komedijų iki detektyvų ir dramų.

Kuchnia TV programa Kuchnia TV


Kuchnia TV yra lietuviškas televizijos kanalas, skirtas maisto gaminimo entuziastams ir profesionalams, transliuojantis kulinarines laidas, pokalbius su šefais ir maisto gaminimo varžybas.

Viasat Nature programa Viasat Nature


Viasat Nature - kanalas skirtas gamtos mylėtojams, transliuojantis laidas apie laukinius gyvūnus ir nuostabiąją planetos gamtą.

TVP Historia programa TVP Historia


TVP Historia kanalas yra lenkų istorijos kanalas, transliuojantis dokumentines laidas ir programas apie Lenkijos ir pasaulio istoriją.

TVP Kultura programa TVP Kultura


TVP Kultura kanalas – tai lenkų kultūros kanalas, transliuojantis aukštos kokybės programas apie meną, muziką, teatrą, literatūrą ir istoriją.

TLC programa TLC


TLC kanalas transliuoja realybės šou, dokumentines laidas ir filmus apie santykius, šeimą, sveikatą ir namus.

TVE internacional programa TVE internacional


TVE Internacional yra Ispanijos tarptautinis kanalas, transliuojantis ispanišką turinį visame pasaulyje, įskaitant serialus, filmus, žinias ir kultūrines programas.

Arte programa Arte


Arte kanalas – tai Europos kultūros ir meno kanalas, transliuojantis aukštos kokybės dokumentinius filmus, reportažus, spektaklius, koncertus ir kitas programas, skirtas menui ir kultūrai.

Mat I ditia programa Mat I ditia


Mat i ditia - mokamas kanalas tėvams ir vaikams, kuriame rodomi edukaciniai ir pramoginiai animaciniai bei vaidybiniai filmai ir serialai.

S-TV programa S-TV


S-TV kanalas – tai Šiaulių apskrities regioninis kanalas, transliuojantis vietines naujienas, publicistiką, pramogas ir filmus.

24Doc programa 24Doc


24Doc yra lietuviškas TV kanalas, transliuojantis naujausius ir geriausius dokumentinius filmus apie pasaulio aktualijas.

Nauka 2.0 programa Nauka 2.0


Nauka 2.0 - yra lietuviškas kanalas, skirtas mokslui ir technologijoms, kuriame rodomos laidos apie naujausius mokslo atradimus, inovacijas, tyrimus ir technologijų pažangą.

Moya Planeta programa Moya Planeta


Moya Planeta kanalas – tai tarptautinis kanalas gamtos mylėtojams, transliuojantis aukštos raiškos (HD) formatu laidas apie gyvūnus, augalus ir gamtos reiškinius.

EWTN programa EWTN


EWTN kanalas – tai katalikiškas kanalas, transliuojantis religines programas, naujienas ir dokumentinius filmus.

Food Network programa Food Network


Food Network kanalas yra kulinarinis kanalas, kuriame transliuojamos maisto gaminimo laidos ir su maistu susijęs turinys.

Da Vinci Learning programa Da Vinci Learning


Da Vinci Learning - mokamas kanalas, kuriame rodomos mokslo, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos (STEM) dalykų programas visai šeimai.

Animal planet HD programa Animal planet HD


Animal Planet HD yra aukštos raiškos versija populiaraus kanalo „Animal Planet“, transliuojanti laidas apie gyvūnus ir gamtą HD vaizdo kokybe.

Oruzhie TV programa Oruzhie TV


Oruzhie TV (rus. Оружие ТВ) yra rašistų televizijos kanalas, skirtas ginklams ir ginkluotei, kuriame rengiamos laidos apie medžioklę, žvejybą, karinę techniką ir ekstremalų sportą.

Discovery turbo Xtra - DTX programa Discovery turbo Xtra - DTX


Discovery Turbo Xtra (DTX) – adrenalino mėgėjų kanalas, transliuojantis laidas apie automobilius, technologijas ir ekstremalų gyvenimo būdą.

H2 Europe programa H2 Europe


H2 Europe kanalas greičiausiai transliuoja dokumentines programas apie istoriją, mokslą ir technologijas.

BBC Earth programa BBC Earth


BBC Earth kanalas – tai gamtos mylėtojų rojus, transliuojantis aukščiausios kokybės laidas apie Žemės gamtą ir joje gyvenančius planetos gyvūnus.

DocuBox HD programa DocuBox HD


DocuBox HD - kanalas atskleidžia pasaulio paslaptis, transliuodamas įdomias ir informatyvias dokumentines laidas įvairiomis temomis – nuo gamtos iki istorijos ir kultūros.

Ochota i rybalka programa Ochota i rybalka


Ochota i rybalka kanalas skirtas medžioklės ir žvejybos entuziastams, kuriame rodomos laidos apie įvairius medžioklės ir žvejybos būdus, technikas ir patarimus.

Playboy TV programa Playboy TV


Playboy TV yra kabelinė ir palydovinė televizija, kurioje rodomos suaugusiųjų pramogos, įskaitant erotinius filmus ir realybės šou.

TDK programa TDK


TDK kanalas – tai lietuviškas kanalas, transliuojantis įvairaus žanro filmus, serialus, dokumentinius filmus ir pramogines laidas.

CBS Reality programa CBS Reality


CBS Reality - kanalas skirtas tikroviškų dramų gerbėjams, jame rodomos realybės ir nusikaltimų dokumentikos.

Drive TV programa Drive TV


Drive TV kanalas skirtas automobilių mėgėjams, kuriame rodomos laidos apie automobilių naujienas, apžvalgas, testus ir automobilių sportą.

BLUE HUSTLER programa BLUE HUSTLER


Blue Hustler yra mokamas suaugusiųjų pramogų kanalas, transliuojantis erotinio pobūdžio turinį, orientuotą į vyrišką auditoriją.

Fashion TV programa Fashion TV


Fashion TV yra visame pasaulyje transliuojamas kanalas, skirtas mados industrijai, kuriame rodomos laidos apie madų šou, dizainerius, stilių ir grožį.

World Fashion Channel programa World Fashion Channel


World Fashion Channel yra tarptautinis kanalas, skirtas mados entuziastams, kuriame rodomos laidos apie mados šou, tendencijas, dizainerius, grožį ir madą apskritai.

Luxe TV programa Luxe TV


Luxe TV yra visame pasaulyje transliuojamas televizijos tinklas, skirtas aukštosios mados ir prabangos prekių pasauliui.

RTL Living programa RTL Living


RTL Living yra vokiškas televizijos kanalas, skirtas gyvenimo būdui ir laisvalaikiui, kuriame rodomos laidos apie namų dizainą, maisto gaminimą, keliones, sodininkystę, sveikatą ir grožį.

Comedy TV programa Comedy TV


Comedy TV yra kanalas, skirtas komedijai, kuriame rodomi stand-up pasirodymai, sitcomai, komedijiniai filmai ir kiti humoristiniai formatai.

Duo 3 programa Duo 3


Duo 3 – tai interaktyvi platforma, skirta mokytis užsienio kalbų žaidžiant ir praktikuojantis.

HBO programa HBO


HBO kanalas yra aukščiausios kokybės pramogų kanalas, transliuojantis išskirtinius filmus, serialus, dokumentinius filmus ir kitą turinį.

Outdoor Channel programa Outdoor Channel


Outdoor Channel - mokamas kanalas, skirtas gamtos mylėtojams, siūlantis programas apie medžioklę, žvejybą, vakarietišką gyvenimo būdą, bekelės sportą ir nuotykius.

Crime & Investigation programa Crime & Investigation


Crime & Investigation - kanalas tenkina žiūrovių smalsumą nusikalstamų veikų tema, transliuodamas dokumentines laidas apie realius nusikaltimus ir jų tyrimus.

Duo 6 programa Duo 6


Duo 6 - pramoginis televizijos kanalas, transliuojantis įvairius filmus ir serialus, daugiausia komedijos žanro.

Trace Sport Stars programa Trace Sport Stars


Trace Sport Stars - tai pasaulinis pramogų kanalas, transliuojantis reportažus apie sporto žvaigždžių gyvenimą.

Žvaigždė programa Žvaigždė


Žvaigždė yra muzikinis TV kanalas, transliuojantis lietuvišką ir užsienio muziką, koncertus, muzikines laidas ir pramoginius renginius.

Muz TV programa Muz TV


Muz TV kanalas yra muzikinis kanalas, transliuojantis populiariąją muziką iš viso pasaulio, taip pat muzikinius vaizdo klipus, koncertus ir pramogines laidas.

VH1 Europe programa VH1 Europe


VH1 Europe - muzikinis televizijos kanalas, transliavęs įvairią muziką nuo 2000-ųjų iki šių dienų hitų ir pasižymėjęs originaliomis VH1 laidomis (bet nebeegzistuoja).

MTV 80s programa MTV 80s


MTV 80s yra muzikinis kanalas, transliuojantis 8-ojo dešimtmečio muzikinius vaizdo klipus ir tuo metu populiarią muziką.

Club MTV programa Club MTV


Club MTV kanalas - muzikos vaizdo klipų ir muzikos tematikos laidų kanalas, skirtas jaunimo auditorijai.

MTV Hits programa MTV Hits


MTV Hits kanalas – tai muzikinis kanalas, transliuojantis populiariausius muzikinius vaizdo klipus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

MTV 90s programa MTV 90s


MTV 90s yra muzikinis kanalas, skirtas melomanams, nostalgija 10-ojo dešimtmečio muzikai, kuriame rodomi 90-ųjų metų muzikiniai vaizdo klipai ir populiariausi to laikmečio hitai.

iConcerts programa iConcerts


iConcerts kanalas yra skirtas gyvos muzikos gerbėjams, transliuojantis įvairių žanrų koncertus iš viso pasaulio, nuo didžiulių festivalių iki jaukių pasirodymų mažose salėse.

Mezzo Live HD programa Mezzo Live HD


Mezzo Live HD kanalas skirtas klasikinės muzikos, džiazo ir pasaulio muzikos gerbėjams, jis transliuoja tiesiogines geriausių koncertų transliacijas iš viso pasaulio aukštos raiškos (HD) formatu.

Schanson tv programa Schanson tv


Schanson TV kanalas yra skirtas šansono muzikos mėgėjams, kuriame groja prancūzišką šansoną ir rusišką chanson (blatnąją) bei panašaus stiliaus muziką.

Ru TV programa Ru TV


Ru TV propagandinis kanalas - muzikinis, transliuojantis populiariąją Rusijos ir NVS muziką, taip pat muzikinius vaizdo klipus, koncertus ir pramogines laidas.

Play TV programa Play TV


Play TV yra lietuviškas kanalas, transliuojantis įvairaus žanro turinį, įskaitant filmai, serialai, animacija, sportas ir pramogos.

Trace Urban programa Trace Urban


Trace Urban - skirtas urban muzikos gerbėjams, jis transliuoja išskirtinius interviu ir groja šio žanro muziką.

MTV Live HD programa MTV Live HD


MTV Live (anksčiau žinomas kaip MTV Live HD) yra tarptautinis 24 valandų muzikinis HD kanalas, kuriame transliuojami vaizdo klipai ir muzikiniai pasirodymai.

PinGviniUkas TV programa PinGviniUkas TV


PinGviniUkas TV – vienintelis Lietuvoje kanalas ikimokyklinio amžiaus vaikams, transliuojantis edukacinio pobūdžio animacinius filmukus.

Cartoon Network programa Cartoon Network


Cartoon Network yra populiarus animacinių serialų kanalas, skirtas vaikams ir jauniems žmonėms, kuriame transliuojami originalūs bei klasikiniai animaciniai filmai.

Detski mir programa Detski mir


Detski Mir - kanalas, propagandinis rusiškas vaikų kanalas, transliuojantis animacinius filmukus, filmus, edukacines ir pramogines laidas.

Disney XD programa Disney XD


Disney XD yra mokamas kanalas vaikams nuo šešerių iki vienuolikos metų, rodantis animaciją, realybės šou ir nuotykių serialus.

Boomerang programa Boomerang


Boomerang yra televizijos kanalas, transliuojantis klasikinius animacinius filmus ir programas, skirtas įvairioms amžiaus grupėms.

KiKa programa KiKa


KiKa yra pramoginis televizijos kanalas, skirtas šeimai, kuriame rodomi animaciniai filmai, serialai ir edukacinės programos vaikams.

Nickelodeon programa Nickelodeon


Nickelodeon kanalas yra skirtas vaikams ir paaugliams, kuriame transliuojami populiarūs animaciniai filmai, filmai bei serialai.

Super RTL programa Super RTL


Super RTL yra vokiškas televizijos kanalas, skirtas vaikams, kuriame rodomi animaciniai filmai, serialai ir šeimai skirtos programos.

Disney Junior programa Disney Junior


Disney Junior yra mokamas televizijos kanalas, skirtas mažiems vaikams, kuriame rodomi originalūs serialai, filmai ir ugdomosios programos.

Nick Jr programa Nick Jr


Nick Jr - pramogų kanalas mažiems vaikams, kuriame rodomi edukaciniai ir linksminantys animaciniai filmai bei serialai.

Karusel International programa Karusel International


Karusel International - tai rusiškas vaikų televizijos kanalas, transliuojamas įvairiose šalyse ir rodantis animacinius filmukus, laidas bei programas jaunimui.

JimJam programa JimJam


JimJam kanalas yra skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir transliuoja edukacinius bei linksmus animacinius filmukus.

Duck TV programa Duck TV


Duck TV yra vaikams skirtas kanalas, kuriame rodomi šviečiantys ir muzikalūs animaciniai filmukai.

Nickelodeon HD programa Nickelodeon HD


Nickelodeon HD yra aukštos raiškos (HD) formatu transliuojamas kanalas, kuriame rodomos populiarios „Nickelodeon“ programos vaikams.

KidZone TV programa KidZone TV


KidZone TV, dabar žinomas kaip KidZone Max, yra Estijos vaikų televizijos kanalas, transliuojantis programas 3 šalyse 4 kalbomis.

KidZone TV Mini programa KidZone TV Mini


KidZone TV Mini yra kanalas skirtas mažiems vaikams, transliuojantis edukacinius ir linksmus animacinius filmukus.

TVP2 programa TVP2


TVP2 yra antrasis Lenkijos nacionalinis televizijos kanalas, kuriame transliuojama įvairi programa, įskaitant filmus, serialus, žinias, pramogines laidas ir dokumentinius filmus.

RTL 2 programa RTL 2


RTL 2 yra vokiškas pramoginis kanalas, kuriame rodomos įvairios programos, tokios kaip realybės šou, komedijos, filmai ir serialai.

3Sat programa 3Sat


3Sat yra vokiečių, šveicarų ir austrų bendradarbiavimo viešasis tarptautinis televizijos kanalas, kuriame transliuojamos kultūrinės ir informacinės programos.

PRO7 programa PRO7


PRO7 kanalas yra vokiškas televizijos kanalas, kuriame transliuojamos įvairios programos, skirtos įvairaus amžiaus žiūrovams, nuo filmų ir serialų iki realybės šou ir pramoginių laidų.

VOX programa VOX


VOX yra vokiškas televizijos kanalas, kuriame transliuojama įvairi programa, įskaitant filmus, serialus, žinias ir pramogines laidas.

LRT LITUANICA programa LRT LITUANICA


LRT Lituanica – tai visą parą transliuojamas kanalas, skirtas lietuviams visame pasaulyje, kurio programą sudaro geriausios LRT televizijos laidos.

BBC World programa BBC World


BBC World yra tarptautinis naujienų ir dokumentinių filmų kanalas, transliuojantis naujienas ir įvykius iš viso pasaulio britų perspektyva.

Bloomberg programa Bloomberg


Bloomberg kanalas yra tarptautinis verslo naujienų ir finansų kanalas, teikiantis išsamias ir patikimas žinias bei analizes verslo profesionalams ir investuotojams.

CNN International programa CNN International


CNN International yra visame pasaulyje transliuojamas žinių kanalas, teikiantis naujienas visą parą ir pasižymintis JAV perspektyva.

CNBC Europe programa CNBC Europe


CNBC Europe yra verslo naujienų kanalas, transliuojantis finansines naujienas ir analizes Europos žiūrovams.

Euronews programa Euronews


Euronews yra tarptautinis naujienų kanalas, transliuojantis žinias iš Europos perspektyvos įvairiomis kalbomis.

SkyNews International programa SkyNews International


ky News International yra pasaulinis naujienų kanalas, teikiantis naujienas su inovatyviu ir nepriklausomu požiūriu.

France 24 programa France 24


France 24 yra tarptautinis žinių kanalas, transliuojantis žinias prancūzų, anglų, arabų, ispanų ir kitomis kalbomis.

TVP HD programa TVP HD


TVP HD yra lenkiškas kanalas, transliuojantis aukštos raiškos (HD) formatu programas iš pagrindinio kanalo TVP.

TVP Info programa TVP Info


TVP Info yra lenkiškas žinių kanalas, transliuojantis naujienas visą parą.

N-TV programa N-TV


N-TV yra Rusijos naujienų kanalas, transliuojantis reportažus ir politines programas.

SAT1 programa SAT1


SAT1 yra populiari Vokietijos televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairias pramogines laidas ir filmus.

DW English programa DW English


DW English yra Vokietijos viešoji transliavimo organizacija, kuri teikia naujienas ir informaciją anglų kalba visame pasaulyje.

CCTV-9 programa CCTV-9


CCTV-9 yra Kinijos valstybinė televizijos stotis, kuri specializuojasi tarptautiniu naujienų ir dokumentinių laidų transliavime anglų kalba.

Tele5 programa Tele5


Tele5 yra Ispanijos televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairų pramoginį turinį, įskaitant filmus, serialus ir pramogines laidas.

NHK World programa NHK World


NHK World yra Japonijos viešasis transliuotojas, kuris teikia tarptautinį naujienų ir kultūros turinį anglų kalba.

Rosija today programa Rosija today


„Russia Today“ (RT) yra Rusijos vyriausybei priklausanti tarptautinė daugiakalbė televizijos propagandinių naujienų stotis, įkurta 2005 m. Uždrausta daugelyje šalių bei platformų.

Arirang TV programa Arirang TV


„Arirang TV“ yra Pietų Korėjos tarptautinė transliavimo stotis, įkurta 1996 m. Ji transliuoja programas korėjiečių ir anglų kalbomis visame pasaulyje.

Aljazeera programa Aljazeera


„Al Jazeera“ yra Kataro tarptautinė žiniasklaidos organizacija, įkurta 1996 m. Ji transliuoja naujienas ir aktualijas arabų ir anglų kalbomis, taip pat turi dokumentinių filmų, pokalbių laidų ir pramogų programų.

Init Ekstra TV programa Init Ekstra TV


Init Ekstra TV yra mokama televizija, siūlanti platų lietuviškų ir užsienio kanalų pasirinkimą, taip pat vaizdo transliacijos platformą Init Play.

Marijampolės televizija programa Marijampolės televizija


Marijampolės televizija yra regioninė televizija, transliuojanti Marijampolės apskrities naujienas ir aktualijas nuo 1995 metų.

Seimas Tiesiogiai programa Seimas Tiesiogiai


„Seimas tiesiogiai“ yra kanalas, transliuojantis tiesioginius Lietuvos Respublikos Seimo posėdžius.

RTL Passion programa RTL Passion


RTL Passion yra Vokietijos transliuotojo RTL grupės mokamas televizijos kanalas, skirtas moterims. Jis transliuoja romantiškas dramas, komedijas, kriminalinius filmus ir gyvenimo būdo laidas.

RTL Plus programa RTL Plus


„RTL Plus“ yra Vokietijos transliuotojo RTL grupės transliuojama vaizdo transliacijos platforma. Ji siūlo platų filmų, televizijos laidų, dokumentinių filmų ir vaikų turinio pasirinkimą. Paslauga galima Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

GEO Television programa GEO Television


GEO Television yra Vokietijos mokamas televizijos kanalas, transliuojantis reportažus ir dokumentinius filmus apie gamtą, mokslą ir istoriją.

TV7 programa TV7


TV7 yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairias religines ir dvasines programas, siekiant skatinti žmones dvasinį augimą ir refleksiją.

Balticum programa Balticum


Balticum kanalas yra televizijos kanalas, skirtas Baltijos šalių žiūrovams, kuris siūlo įvairialypę pramogų, naujienų ir informacijos programų įvairovę.

Disney programa Disney


Disney Channel kanalas skirtas vaikams ir paaugliams, jame rodomi originalūs filmai ir serialai, animacija bei programos iš Disney studijos.


Televìzija (angl. Television gr. τήλε – 'toli' + lot. visio – 'regėjimas') – judamų ar nejudamų objektų atvaizdų perdavimas per atstumą laidinio arba radijo ryšio priemonėmis. Pagrindinės vaizdo perdavimo grandys: televizijos studijos kamera, transliacinis siųstuvas, siunčiamoji antena, ryšio kanalas, priimamoji antena, televizorius.

close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.