keyboard_arrow_left
Kt, 04:11:38
Le Dessous des images Pridėti prie patinkančių

Le Dessous des images
Le Dessous des images (2023)

Trukmė: 0val. 11min.

22 Serija (Data: 2026-02-23)

5 Sezonas (Data: 2026-01-05)

Kiek serijų (episodų): 27

Paveikslo istorija: nuo jo sukūrimo iki poveikio mūsų pasaulio suvokimui – kaip paaiškinti jo galią? „Pasaulis paveiksluose“ siūlo interpretaciją, kviečiančią žvelgti giliau nei pirma akimirka.


Žiūrėti serialą "Le Dessous des images"

Informacijos neturime arba nerodoma.

Per kokį TV kanalą, ir kokiu laiku bus rodomas serialas "Le Dessous des images".


Žanras: Dokumentiniai
Kalba: fr
Le Dessous des images filmas žiurėti online

"Le Dessous des images" 22 Serijos kviestiniai aktoriai/žvaigždės

Informacijos nėra.

Serialo "Le Dessous des images" aktoriai

Informacijos nėra.

Yra iš viso 1 "Le Dessous des images" serialo sezonai


close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.