keyboard_arrow_left
Št, 07:12:02
Pridėti prie patinkančių

DBS Sparks
DBS Sparks (2016)

Serialo IMDb: 6.0/10

3 Sezonas (Data: 2022-11-21)

Serijų skaičius: 5

„DBS Sparks“ – tai mini internetinis serialas, įkvėptas tikrų kasdienių herojų istorijų, skirtas tiems, kurie keičia pasaulį, ir apie bankininkus.


Žiūrėti serialą "DBS Sparks"

Informacijos neturime arba nerodoma.

Per kokį TV kanalą, ir kokiu laiku bus rodomas serialas "DBS Sparks".


Žanras: Dramos
Kalba: en

Serialo anonsas

DBS Sparks filmas žiurėti online

Kiek yra "DBS Sparks" serialo sezonų

Yra iš viso 4 "DBS Sparks" serialo sezonai


Serialo "DBS Sparks" aktoriai

Adrian Pang Adrian Pang Chester Teo
close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.