keyboard_arrow_left
An, 12:09:23
Chimp Empire Pridėti prie patinkančių

Chimp Empire
Chimp Empire (2023)

Trukmė: 0val. 44min. Serialo IMDb: 8.0/10

2 Serija (Data: 2023-04-19)

1 Sezonas (Data: 2023-04-19)

Sezono Imdb: 8.3/10

Kiek serijų (episodų): 4

Didžiulė šimpanzių bendruomenė klesti Ugandos miške, kur jie sprendžia sudėtingą socialinę politiką, šeimos dinamiką ir pavojingus teritorijų ginčus.


Žiūrėti serialą "Chimp Empire"

Informacijos neturime arba nerodoma.

Per kokį TV kanalą, ir kokiu laiku bus rodomas serialas "Chimp Empire".


Žanras: Dokumentiniai
Kalba: en

Serialo anonsas

Chimp Empire filmas žiurėti online

"Chimp Empire" 2 Serijos kviestiniai aktoriai/žvaigždės

Informacijos nėra.

Serialo "Chimp Empire" aktoriai

Mahershala Ali Mahershala Ali Self - Narrator (voice)

Yra iš viso 1 "Chimp Empire" serialo sezonai


close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.