keyboard_arrow_left

Št, 04:12:52

Lietuviški TV kanalai

TV3 programa TV3


TV Programa

TV3 – didžiausias komercinis „Viasat“ įkurtas televizijos kanalas, transliuojamas septyniais skirtingais kanalais Skandinavijoje (Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje (nuo 1987 m.) ir Baltijos šalyse (Estijoje (nuo 1996 m.), Latvijoje (nuo 1998 m.) ir Lietuvoje (nuo 1993 m.), taip pat Vengrijoje (nuo 2000 m., VIASAT3 pagrindu)). Nuo 2017 m. televizija priklauso „TV3 Group“.

LNK programa LNK


TV Programa

LNK TV („Laisvas ir nepriklausomas kanalas“) – Lietuvos televizijos grupė, priklausanti „MG Baltic Media“ bendrovei. LNK daugiausia transliuojamos vietinės pramogos, dubliuoti filmai, gyvenimo būdo laidos ir naujienos.

LRT televizija programa LRT televizija


TV Programa

LRT televizija – visuomeninė Lietuvos televizija, transliuojanti Lietuvos žiūrovams informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, taip pat religines laidas bei laidas tautinėms mažumoms. Matoma visoje šalyje ir per palydovą „Sirius 4“ Šiaurės ir Rytų Europoje (vienas iš „Viasat“ paketo koduotų kanalų).

BTV programa BTV


TV Programa

BTV – komercinis televizijos kanalas, įsikūręs Vilniuje. Kanalas įkurtas 1993 m. balandžio mėnesį.
BTV transliuoja 24 valandas per parą, transliacijos aprėptis – 80 proc. Lietuvos teritorijos.
Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

TV6 programa TV6


TV Programa

TV6 – televizijos kanalas, orientuotas į vyrišką auditoriją. (buv. „All Media Baltics“) bendrovei.

LRT Plius programa LRT Plius


TV Programa

Programą sudaro kultūrinės laidos, kinas, sportas, dokumentika.

TV1 programa TV1


TV Programa

TV1 – televizijos programa, transliuojama nuo 2003 m. gruodžio 20 d. Priklauso „MG Baltic Media“ bendrovei. TV1 programą sudaro įvairaus amžiaus moterų auditorijai skirti serialai ir filmai, pramoginės laidos. TV1 programos trukmė – visa para.

TV8 programa TV8


TV Programa

TV8 – televizijos kanalas, orientuotas moterims. Priklauso „TV3 Group“.

Info TV programa Info TV


TV Programa

Info TV – lietuviškas skaitmeninis televizijos kanalas, pradėtas transliuoti 2007 m. lapkričio 12 d. Programos pagrindas – informacinės ir publicistinės laidos. Kartojamos kai kurios LNK ir BTV laidos. Transliuotojas – UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“.

Delfi TV programa Delfi TV


TV Programa

Delfi TV – naujienų svetainės Delfi televizijos kanalas. Daugiausiai transliuoja naujienų, pokalbių, pramogines laidas ir sporto varžybas. Taip pat savaitgaliais, 21.00 val. transliuojama rubrika „Delfi kinas“, siūlanti prestižiniuose kino festivaliuose įvertintus filmus. Savaitgaliais, 15.00 val. Delfi TV kanalu rodoma pažintinė dokumentika.

Lietuvos ryto TV programa Lietuvos ryto TV


TV Programa

Lietuvos ryto televizijaLietuvos televizijos kanalas, kuris pakeitė iki tol egzistavusią televiziją „5 kanalas“. Kanalo savininkas – UAB „Singing Fish“.

Init TV programa Init TV


TV Programa

„Init TV“ yra lietuviškas televizijos kanalas, transliuojantis įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, sportą, filmus ir serialus.

2TV programa 2TV


TV Programa

„2TV“ yra 24 valandas per parą transliuojamas pramoginis-muzikinis kanalas. Anksčiau, kai kanalas vadinosi „Liuks!“, buvo kartojamos LNK televizijos muzikinės ir pramoginės laidos (pvz. „Radioshow“). Kanalas matomas visoje Lietuvoje, transliuojamas ir HD formatu.

PBK programa PBK


PBK kanalas yra bendro pobūdžio rusiško turinio televizijos kanalas, transliuojantis įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, serialus ir filmus.

REN Lietuva programa REN Lietuva


„REN Lietuva“ yra televizijos kanalas, transliuojantis pramoginę ir pažintinę programą rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

NTV Mir Lietuva programa NTV Mir Lietuva


„NTV Mir Lithuania“ yra televizijos kanalas, transliuojantis Rusijos „NTV“ programą su vertimu į lietuvių kalbą. „NTV Mir Lithuania“ transliuoja įvairias programas, įskaitant naujienas, aktualijas, dokumentinius filmus, serialus ir filmus.

Balticum programa Balticum


Balticum kanalas yra televizijos kanalas, skirtas Baltijos šalių žiūrovams, kuris siūlo įvairialypę pramogų, naujienų ir informacijos programų įvairovę.

Sport1 programa Sport1


Sport 1 kanalas transliuoja įvairias sporto varžybas ir renginius visiems sporto entuziastams.

EUROSPORT programa EUROSPORT


Eurosport yra sporto televizijos kanalų tinklas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, tenisą, krepšinį, ledo ritulį, bei kitas sporto šakas. Tai yra vienas iš populiariausių sporto transliuotojų Europoje, teikiantis tiesiogines transliacijas, sporto naujienas, analizės laidų ir daugybę kitų sporto susijusių turinių.

Dzūkijos TV programa Dzūkijos TV


Dzūkijos TV - tai vietinis regioninis televizijos kanalas, kuris veikia Dzūkijos regione Lietuvoje. Kanalas skirtas gyventojams, kurie gyvena arba interesuojasi Dzūkijos regiono naujienomis, kultūra, istorija, bei kitomis svarbiomis temomis. Dzūkijos TV transliuoja vietinės produkcijos laidas, reportažus ir dokumentinius filmus, siekdamas atspindėti šio regiono gyventojų gyvenimą ir išskirtinumą.

Pūkas TV programa Pūkas TV


Pūkas TV yra vaikams skirtas televizijos kanalas, kuriame rodomos aukštos kokybės animacinės serijos ir filmukai. Kanalas siekia pramogauti, šviesti ir skatinti kūrybingumą vaikams, taip pat skiria didelį dėmesį šeimų vertybėms ir tvariam gyvenimo būdui.

STV programa STV


STV kanalas yra viena iš populiariausių televizijos programų Lietuvoje, kurioje galima rasti įvairaus pobūdžio laidos, filmus, sporto transliacijas bei naujienų apžvalgas.

TV7 programa TV7


TV7 yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairias religines ir dvasines programas, siekiant skatinti žmones dvasinį augimą ir refleksiją.

GNTV programa GNTV


GNTV yra televizijos kanalas, kuris siūlo įvairias pramogines ir informatyvias programas, siekiant patenkinti žiūrovų skirtingus poreikius.

Go3 Sport 1 programa Go3 Sport 1


Go3 Sport 1 yra sporto televizijos kanalas, kuriame galima žiūrėti įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir kitas populiaras sporto šakas, siekiant patenkinti sporto fanų poreikius.

Go3 Sport 2 programa Go3 Sport 2


Go3 Sport 2 yra sporto televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, tenisą ir kitas populiaras sporto šakas, siekiant patenkinti sporto fanų poreikius.

TV3 Plus programa TV3 Plus


TV3 Plus kanalas yra populiarus televizijos kanalas, kuris siūlo įvairias pramogines ir aktualias laidas, filmus, serialus bei sporto transliacijas, siekiant pritraukti įvairių skonių ir interesų žiūrovus.

EUROSPORT 2 programa EUROSPORT 2


Eurosport 2 yra tarptautinis televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, tenisą, krepšinį ir daug kitų sporto šakų, siekiant patenkinti sporto entuziastų poreikius.

Extreme Sports programa Extreme Sports


Extreme Sports kanalas yra specializuotas televizijos kanalas, kuris transliuoja adrenalino kupinas ekstremalaus sporto varžybas ir nuotykius visame pasaulyje.

TVP Sport programa TVP Sport


TVP Sport yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius ir suteikia aukštos kokybės sporto žiūrėjimo patirtį.

KHL TV programa KHL TV


KHL TV yra televizijos kanalas, kuris specializuojasi transliuoti Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) varžybas ir suteikia geriausią ledo ritulio žiūrėjimo patirtį.

Viasat Sport programa Viasat Sport


Viasat Sport yra televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius ir suteikia geriausią sporto žiūrėjimo patirtį.

Viasat Sport HD programa Viasat Sport HD


Viasat Sport HD yra aukštos raiškos televizijos kanalas, kuris transliuoja įvairius sporto renginius, įskaitant futbolą, krepšinį, ledo ritulį ir daug kitų populiarų sporto šakų.

Fuel TV programa Fuel TV


Fuel TV yra televizijos kanalas, kuris specializuojasi rodyti ekstremalaus sporto, nuotykių ir adrenalino kupinų laidų transliacijas.

Balticum auksinis programa Balticum auksinis


Balticum Auksinis kanalas yra aukštos kokybės televizijos kanalas, kuris siūlo įvairius pramogų, filmų, sporto ir dokumentinių laidos.

TV1000 programa TV1000


TV1000 yra tarptautinis televizijos kanalas, kuris siūlo platų filmų pasirinkimą. Kanalas specializuojasi rodyti įvairių žanrų filmus, įskaitant veiksmo, komedijas, dramas, siaubo, nuotykių ir daugelį kitų. Tai yra puiki vieta filmų mėgėjams atrasti naujus ir įdomius kūrinius.

Rosija today programa Rosija today


„Russia Today“ (RT) yra Rusijos vyriausybei priklausanti tarptautinė daugiakalbė televizijos propagandinių naujienų stotis, įkurta 2005 m. Uždrausta daugelyje šalių bei platformų.

Arirang TV programa Arirang TV


„Arirang TV“ yra Pietų Korėjos tarptautinė transliavimo stotis, įkurta 1996 m. Ji transliuoja programas korėjiečių ir anglų kalbomis visame pasaulyje.

Aljazeera programa Aljazeera


„Al Jazeera“ yra Kataro tarptautinė žiniasklaidos organizacija, įkurta 1996 m. Ji transliuoja naujienas ir aktualijas arabų ir anglų kalbomis, taip pat turi dokumentinių filmų, pokalbių laidų ir pramogų programų.

Init Ekstra TV programa Init Ekstra TV


Init Ekstra TV yra mokama televizija, siūlanti platų lietuviškų ir užsienio kanalų pasirinkimą, taip pat vaizdo transliacijos platformą Init Play.

Marijampolės televizija programa Marijampolės televizija


Marijampolės televizija yra regioninė televizija, transliuojanti Marijampolės apskrities naujienas ir aktualijas nuo 1995 metų.

Seimas Tiesiogiai programa Seimas Tiesiogiai


„Seimas tiesiogiai“ yra kanalas, transliuojantis tiesioginius Lietuvos Respublikos Seimo posėdžius.

RTL Passion programa RTL Passion


RTL Passion yra Vokietijos transliuotojo RTL grupės mokamas televizijos kanalas, skirtas moterims. Jis transliuoja romantiškas dramas, komedijas, kriminalinius filmus ir gyvenimo būdo laidas.

RTL Plus programa RTL Plus


„RTL Plus“ yra Vokietijos transliuotojo RTL grupės transliuojama vaizdo transliacijos platforma. Ji siūlo platų filmų, televizijos laidų, dokumentinių filmų ir vaikų turinio pasirinkimą. Paslauga galima Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

GEO Television programa GEO Television


GEO Television yra Vokietijos mokamas televizijos kanalas, transliuojantis reportažus ir dokumentinius filmus apie gamtą, mokslą ir istoriją.


Televìzija (angl. Television gr. τήλε – 'toli' + lot. visio – 'regėjimas') – judamų ar nejudamų objektų atvaizdų perdavimas per atstumą laidinio arba radijo ryšio priemonėmis. Pagrindinės vaizdo perdavimo grandys: televizijos studijos kamera, transliacinis siųstuvas, siunčiamoji antena, ryšio kanalas, priimamoji antena, televizorius.

close
TV Programa Išsaugoti svetainės nuorodą,
kaip programėlę.